Про кафедру

Кафедра міжнародного права та європейської інтеграції


Кафедра міжнародного права та європейської інтеграції створена 27 серпня 2015 року. Необхідність створення кафедри передусім пов’язана із стратегічним курсом України на інтеграцію в Європейський Союз та основними напрямками здійснення її зовнішньої політики.

Окрім класичного міжнародного права, знання основ права Європейського Союзу, практики Європейського суду з прав людини, інших міжнародних судових установ просто необхідні юристу в сучасному світі.

Кафедра забезпечує викладання дисциплін міжнародно-правового циклу як на юридичному, так і на інших факультетах університету.

Кафедра орієнтована на підготовку фахівців, що вільно орієнтуються у актуальних питаннях сучасного міжнародного правового простору.

Кафедра забезпечує викладання понад 10 дисциплін, серед яких: “Міжнародне право”, “Міжнародне приватне право”, “Міжнародне економічне право”, “Міжнародний захист прав людини”, “Порівняльне правознавство”, “Право Європейського союзу”, “Міжнародне міграційне право” та інші.

Головна мета кафедри міжнародного права та європейської інтеграції – дати глибокі знання студентам із дисциплін, які вона забезпечує, що в майбутньому гарантує суспільству кваліфікованого фахівця, який любить свою роботу.